Kategorie
Wyszukiwarka
Filtry
Cena
- 
Producent
Emulex (1)
HP (2)
Intel (1)
QLogic (6)
Producent
Towar dnia
DELL PowerEdge R430 64GB 2x 500GB SSD 4x 3TB SAS
7 564,50 zł z VAT
6 150,00 zł netto
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:
Strona: [1] / 1
Karta Intel X520 DA2 2x 10Gb DualPort 12 miesięcy gwarancji
Karta Intel Ethernet Server Adapter X520 -DA2 DP PCI-Emiejsce na 2x GBIC SFP+ (karta bez GBIC)dwa porty, 10Gbps, PCI-E x8Pełny profil lub niski LP, do wyboru.
Producent: Intel
1 168,50 zł z VAT
950,00 zł netto
przechowalnia
Karta sieciowa EMULEX P002396-03JOneConnect OCe10102DUAL 2x 10GbpsPCI-E x8, wysoki lub niski śledź
Producent: Emulex
861,00 zł z VAT
700,00 zł netto
przechowalnia
Karta sieciowa HP NC522SFP 2x 10Gb Ethernet 468332-B21
Karta sieciowa HP NC522SFP Dual Port 2x 10Gb Ethernet HSTNS-BN23
Producent: HP
615,00 zł z VAT
500,00 zł netto
przechowalnia
Kontroler HBA Qlogic Fibre Channel SANblade QLE2460
Kontroler HBA Qlogic Fibre Channel SANblade QLE2460Jeden port, 4Gbps, PCI-E x4Szyna danych: PCI Express x4Interfejs: 4Gb Fibre Channel, optyczny, krótkofalowy (850nm)Wymiary: 6,6"×2,713" (low profile, pełnowymiarowy śledź
Producent: QLogic
250,00 zł z VAT
203,25 zł netto
przechowalnia
Qlogic 2560 Single 8Gbs 8Gbps Fibre Channel FC HBA
Qlogic QLE2560 Single 8Gb/s 8Gbps Fibre Channel Host Bus Adaptor HBA PCI-e OEMLow-profile PCI Express card (6.6 in x 2.54 in)Power consumption: 6.2 Watts
Producent: QLogic
984,00 zł z VAT
800,00 zł netto
przechowalnia
Qlogic 2562 Dual 8Gb/s 8Gbps Fibre Channel FC HBA
Kontroler HBA Fibre Channel Qlogic QLE2562Dwa porty, 8Gbps, PCI-E x4Wymiary: 6,6"×2,713" (do wyboru karta low profile lub pełnowymiarowy śledź)
Producent: QLogic
1 599,00 zł z VAT
1 300,00 zł netto
przechowalnia
Qlogic 2562 Dual 8Gb/s 8Gbps Fibre Channel FC HBA
Kontroler HBA Fibre Channel Qlogic QLE2562Dwa porty, 8Gbps, PCI-E x4Wymiary: 6,6"×2,713" (do wyboru karta low profile lub pełnowymiarowy śledź)karty bez modułu mini GBICK
Producent: QLogic
1 094,70 zł z VAT
890,00 zł netto
przechowalnia
Qlogic qle2672 Dual 16Gb/s 16Gbps FC FC HBA
Kontroler HBA Qlogic Fibre Channel QLE2672Dwa porty, 16Gbps, PCI-ESzyna danych: PCI Express x4Interfejs: 16Gb Fibre Channel, optyczny, krótkofalowy (850nm)
Producent: QLogic
5 289,00 zł z VAT
4 300,00 zł netto
przechowalnia
QLogic QLE2672 Dual Port 16Gb/s Fibre Channel Host Bus Adapter
Karta sieciowa QLogic QLE2672 16Gb/s Fibre Channel HBA przeznaczona do serwerów.
Producent: QLogic
5 289,00 zł z VAT
4 300,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail



Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane